27 червня 2013 закінчується термін модернізації РРО » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

6-06-2013, 14:33

27 червня 2013 закінчується термін модернізації РРО

27 червня 2013 закінчується термін модернізації РРО З 1 січня 2013 всі суб'єкти господарювання, які застосовують РРО, повинні здійснити заміну касового апарату, або переобладнати існуючий РРО спеціальним модемом.
Нагадаємо, що з початку року наказом МФУ затверджено порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку до органів податкової служби та затверджені вимоги щодо створення контрольної стрічки в РРО та модемів для передачі даних.
Модернізувати свій касовий апарат Ви можете в сервісному центрі, де обслуговуєтеся шляхом заміни РРО на ті, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, або використовувати наявний РРО, але модернізувати його відповідним модемом для передачі даних.
Як повідомляє начальник Краснодонської ОДПІ Володимир Демидович, вже більше 40% платників податків, використовують «оновлені» касові апарати, які формують електронну стрічку і автоматично передають дані про готівкові операції на сервер податкової служби.
З 1 липня 2013 згідно із Законом України від 6 липня 1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачена відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді.
До 1 липня 2013 штрафні санкції за неподання звітності в електронному вигляді не застосовуються.
Звертаємо увагу всіх суб'єктів господарювання, які застосовують РРО, що часу на модернізацію свого касового апарату залишилося дуже мало - до 27 червня 2013 року.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *