Громадяни – декларанти уже сплатили 603,2 тис. гривень податку на доходи » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

2-06-2013, 10:55

Громадяни – декларанти уже сплатили 603,2 тис. гривень податку на доходи

Громадяни – декларанти уже сплатили 603,2 тис. гривень податку на доходи За станом на кінець травня жителі Краснодонщини за результатами декларування доходів за 2012 рік сплатили вже 603,2 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Податкової знижки повернуто 68,7 тис. гривень.
Для порівняння: цього року податкова інспекція отримала на 85 декларацій про майновий стан і доходи більше, ніж торік. Втім на 12,6 млн. гривень більша за минулорічну, загальна сума задекларованих доходів.
Види доходів, за якими найбільше подано декларацій – це вартість успадкованого майна і подарунків; доходи від здачі майна в оренду; доходи від продажу рухомого та нерухомого майна; іноземні доходи; доходи у вигляді інвестиційного прибутку.
Наразі за наслідками поданих декларацій більше 393 громадян вже сплатили податок в сумі 482,5 тис.грн. (82 відс.).
Поряд з тим, робота з прийому декларацій інспекцією не закінчена, оскільки термін звітування для осіб, які бажають скористатися податковою знижкою, не обмежується 1 травня поточного року. Їхніх декларацій в податковій чекають до кінця року.
Нагадуємо, що чинним законодавством передбачена відповідальність за неподання або невчасне подання річної обов'язкової декларації.


Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Викинг

2 июня 2013 11:08

Информация к комментарию
  • Группа: Посетители
  • ICQ:
  • Регистрация: 31.05.2013
  • Статус: Пользователь offline
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 4
Заплати налоговой и спи спокойнр!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *