Підвищити рівень оплати праці податківці змусили 7 роботодавців Краснодонщини » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

18-05-2013, 20:32

Підвищити рівень оплати праці податківці змусили 7 роботодавців Краснодонщини

Підвищити рівень оплати праці податківці змусили 7 роботодавців Краснодонщини     Виплата заробітної плати у “конвертах”, використання найманої праці без реєстрації трудових відносин - це вагомі порушення конституційних прав громадян. Такі факти позбавляють працівників соціальних гарантій, призводять до втрат місцевих бюджетів, невиконання соціальних програм територіальних громад.
    Тому протидія порушенням трудового законодавства є пріоритетним напрямком роботи податкової служби. З цією метою керівництвом Краснодонської ОДПІ у поточному році заслухано 18 керівників підприємств, які безпідставно допустили заниження заробітної плати найманим працівникам та мають заборгованість з виплати заробітної плати.
    У результаті проведеної роботи 7 роботодавців підвищили рівень оплати праці, до бюджету додатково надійшло 67 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, виявлено та легалізовано «конвертних» доходів у сумі 6,2 тис. грн. По інших підприємствах, на яких виплата заробітної плати проводилась нижче законодавчо встановленого розміру, матеріали передані до органів прокуратури.
    Звертаємо увагу всіх роботодавців, що за порушення трудового законодавства, які призвели до заниження суми податку на доходи фізичних осіб, застосовуються штрафні санкції, передбачені Податковим Кодексом. А до посадових осіб в таких випадках застосовуються адміністративні санкції відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, за умисне ухилення від сплати податків передбачена кримінальна відповідальність.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *