Про особливості декларування особливого податку » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

3-06-2013, 15:06

Про особливості декларування особливого податку

Про особливості декларування особливого податку У зв'язку з ухваленням Закону України від 06 грудня 2012 року № 5519-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України в частині подальшого вдосконалення адміністрування податків і зборів» Міністерством доходів і зборів України розроблений проект наказу «Про затвердження Декларації особливого податку операцій з відчуження цінних паперів і операцій з дериватами, Порядку заповнення і надання Декларації особливого податку і операцій з відчуження цінних паперів і операцій з дериватами”.
Пунктом 291.4 ст. 291 ПКУ встановлено, що базовим податковим періодом для складання і надання звітності по даному податку є календарний квартал.
Разом з тим, листом Міністерства доходів і зборів України від 27.04.2013р. № 2549/7/99-99-22-01-02-17 доведена нова версія додатку ЦБ до податкової декларації по податку на прибуток підприємств (банків, страховіків). Форму податкової Декларації рекомендовано подавати платникам податків, які відносяться до крупних і середніх підприємств, в паперовому вигляді, а доповнення до неї - в електронному вигляді (формат xls).

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *