РРО: час на переобладнання скорочується » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

25-11-2013, 19:30

РРО: час на переобладнання скорочується

РРО: час на переобладнання скорочується Понад 386 РРО Краснодонщини вже передають звітність дистанційно
Усього у Краснодонській ОДПІ зареєстровано близько 401 одиниці касової техніки, 386 з яких вже оснащені електронними стрічками, на яких формуються копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Іншими словами, приблизно 96,3 % апаратів вже передають звітність дистанційно.
А платники, які ще не переобладнали свою техніку, можуть зробити це без фінансових втрат на штрафні санкції до 1 січня 2014 року. Саме з цього часу запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.
Можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі, не лише зекономить час та витрати для суб’єктів господарювання на подання звітності, але й дозволить ще більше скоротити кількість перевірок таких платників – переконують провідні спеціалісти Краснодонської ОДПІ.
РРО: час на переобладнання скорочуєтьсяНа сьогодні всі перевірки цієї категорії платників проводяться за заявами громадян та інформацією від державних органів про наявність правопорушень у суб’єктів господарювання і є виключно крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців.
Нагадаємо, що починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуються копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Платники можуть приєднати до існуючої касової техніки відповідні модеми для передачі даних, або придбати нову техніку.
Перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, дозволених до використання, розміщено на порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html).


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *