Міняємо касову техніку: як звітувати у перехідний період » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

5-10-2013, 16:48

Міняємо касову техніку: як звітувати у перехідний період

Міняємо касову техніку: як звітувати у перехідний період Cуб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю, надання послуг чи виконання робіт з використанням реєстраторів розрахункових операцій (простіше – РРО), повинні подавати звітність до органів доходів і зборів в електронному вигляді і для цього необхідно або переобладнати стару техніку, або придбати новий сучасний касовий апарат.

Хочемо зауважити, про порядок дій у перехідний період: у разі переходу на дистанційне звітування не з першого числа місяця, а наприклад, з будь-якої іншої дати.

У період до підключення електронної стрічки суб’єкт господарювання подає звіт за відповідною формою у паперовому вигляді до 15 числа місяця, наступного за звітним. При цьому у ньому зазначаються лише операції, здійснені до такого підключення. Наприклад, якщо суб’єкт господарювання перейшов на електронне звітування з 25 вересня, він до 15 жовтня подає звіт у паперовому вигляді, в якому вказує обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 вересня. У подальшому контрольно-звітна інформація передається лише в електронній формі по дротових або бездротових каналах зв’язку.

У разі допущення помилок при поданні звітності, а саме дублювання інформації, підприємцю необхідно самостійно їх виправити та письмово повідомити відповідний орган Міндоходів з метою подальшого занесення до бази даних коректної інформації про виторги.

Якщо платник податків використовує розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій без застосування РРО, то він і надалі повинен подавати звіт встановленої форми (ЗВР-1).


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *