Користувачі РРО – інформація для Вас! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

30-10-2013, 20:48

Користувачі РРО – інформація для Вас!

Користувачі РРО – інформація для Вас! Звертаємо увагу суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та з 1 січня 2013 року подавати до органів Міндоходів електронну звітність з РРО.
З 1 жовтня 2013 року наказом Міндоходів від 01.10.2013 р. №522 з Державного реєстру РРО вилучено моделі РРО, які не забезпечують електронну передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів.
У зв’язку з цим, Міндоходів листом від 07.10.2013 р. №20223/7/99-99-22-01-03-17/1216 роз’яснило, що органи Міндоходів за місцем реєстрації РРО повинні до 01.11.2013 р. попередити такі суб’єкти господарювання про необхідність скасування реєстрації РРО, які виключені з Державного реєстру, та до 01.12.2013 р. скасувати реєстрацію таких РРО .
Таким чином, суб’єкти господарювання протягом місяця після отримання відповідного попередження від органу Міндоходів матимуть можливість використовувати при проведенні розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.
Реєстрація нових РРО буде здійснюватися відповідно до вимог нового Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міндоходів від 28.08.2013 р. №417, який набрав чинності з 18.10.2013 р. Наказом внесено ряд змін до процедур реєстрації РРО, КОРО:
- затверджено форми заяв для реєстрації (перереєстрації) РРО, КОРО;
- реєстрація (перереєстрація) РРО, КОРО здійснюється в органі доходів і зборів за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків (не за місцем здійснення діяльності);
- передбачено можливість реєстрації РРО шляхом подання заяв в електронному вигляді;
- запроваджується оприлюднення даних щодо реєстрації/скасування реєстрації РРО, КОРО та журналів використання РРО на офіційному веб-сайті Міндоходів;
- присвоєні фіскальні номери для РРО та КОРО автоматично будуть формуватись в інформаційній системі Міндоходів і не змінюватимуться при перереєстрації та зберігатимуться до моменту скасування реєстрації РРО, КОРО, журналів використання РРО.
Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року до суб’єктів господарювання будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО в електронній формі відповідно до вимог чинного законодавства.Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *