УВАГА! Термін модернізації касових апаратів закінчується 30 червня » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

22-06-2013, 10:12

УВАГА! Термін модернізації касових апаратів закінчується 30 червня

УВАГА! Термін модернізації касових апаратів закінчується 30 червня Краснодонська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2013 року, відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) суб’єктам господарювання необхідно подавати звітність про використання РРО до органів державної податкової служби в електронному вигляді, на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими та бездротовими каналами зв’язку.

Користувачі касової техніки повинні придбати реєстратори розрахункових операцій нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми. Можна також доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї модеми для передачі звітної інформації. Для цього власникам касових апаратів необхідно обов’язково звернутись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.

Звертаємо увагу, що з 1 липня 2013 року вводиться в дію п.9 статті 17 Закону № 265, що передбачає застосування фінансових санкцій до платників податків, які не дотримуються вимог Закону при проведенні розрахунків РРО.


Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *