Платники податку на додану вартість звітують за новими формами » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

4-06-2013, 10:25

Платники податку на додану вартість звітують за новими формами

Платники податку на додану вартість звітують за новими формами З 5 лютого 2013 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.12.2012 № 1342 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року N 1492», яким внесено зміни до:
- форм податкової звітності з податку на додану вартість, а саме: податкової декларації з податку на додану вартість,
- уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;
- Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість;
Наказом N 1342 скорочена кількість податкової звітності з податку на додану вартість шляхом переходу від чотирьох форм податкових декларацій до однієї.
Зазначена форма декларації застосовується платниками податку на додану вартість як для відображення результатів діяльності та проведення розрахунків з державним бюджетом, так і для відображення діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до статті 209 Кодексу, діяльності переробних підприємств (п. 1 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення"), діяльності сільськогосподарських підприємств відповідно до п. 209.18 статті 209 Кодексу.
При цьому всі платники податку на додану вартість подають податкову декларацію з податку на додану вартість з відміткою "загальна".
Слід зазначити, що переробні підприємства, підприємства, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, і сільськогосподарські підприємства, які здійснюють діяльність відповідно до п. 209.18 статті 209 Кодексу, подають крім декларації з податку на додану вартість з відміткою "загальна" для розрахунків з державним бюджетом ще й декларацію з податку на додану вартість з відміткою про спеціальний режим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *