Які пільги матимуть власники квартир » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

6-08-2013, 13:51

Які пільги матимуть власники квартир

Які пільги матимуть власники квартир У Головному управління Міндоходів у Луганській області повідомили, що Верховна Рада України ухвалила Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо об’єктів житлової нерухомості.
Зокрема, пільгу матимуть власники квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 м. кв.; будинків - до 250 м. кв.; квартир та будинків – 370 м. кв.
Ставки податку будуть диференційовані. Для власників: квартир - не більше 1 відсотка мінімальної заробітної плати (м.з.п), житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, 2,7 % - у разі перевищення; будинків - не більше 1 відсотка м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, 2,7 % - у разі перевищення; квартир та будинків не більше 1 відсотка м.з.п., житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів, 2,7 % - у разі перевищення.
Також Законом встановлено, що не є об’єктами оподаткування об'єкти житлової нерухомості, які належать прийомним сім'ям, сім’ям опікунів, піклувальників дітей, у яких виховується троє та більше дітей, дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам із їх числа, але не більше одного такого об'єкта на дитину.
Враховуючи нові правила оподаткування житла, громадяни, які вже сплатили податок, можуть повернути сплачені кошти після набрання чинності цього Закону. Для цього їм потрібно звернутися із заявою до територіальних органів Міндоходів.
Разом з цим, сплачений податок в поточному році може бути зарахований у 2014-му.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Луганській області.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *