Щодо обмежень на ввезення громадянами побутової техніки в Україну » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

8-07-2013, 11:01

Щодо обмежень на ввезення громадянами побутової техніки в Україну

Щодо обмежень на ввезення громадянами побутової техніки в Україну Краснодонська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області нагадує, що частиною першою статті 365 Митного кодексу України встановлено, що громадяни за умови дотримання вимог Кодексу та інших актів законодавства України можуть переміщувати через митний кордон України будь-які товари, крім тих, що заборонені до ввезення в Україну (у тому числі з метою транзиту) та вивезення з України. Водночас законодавством України не встановлено заборон на ввезення громадянами побутової техніки на митну територію України.
Переліки товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 436. В зазначеній постанові, зокрема, визначено товари, які підлягають сертифікації, оцінці відповідності згідно з вимогами технічних регламентів, ліцензуванню. Крім цього, в постанові наведені документи, які підтверджують дотримання встановлених обмежень, для громадян чи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (залежно від того, на яких осіб поширюється дія закону, що встановлює обмеження).
Враховуючи вимоги законів, якими передбачено процедуру проведення сертифікації, оцінки відповідності згідно з вимогами технічних регламентів, здійснення ліцензування, митне оформлення побутової техніки, що ввозиться на митну територію України громадянами, здійснюється з поданням дозвільних документів, передбачених для суб’єктів господарювання, у випадках, визначених у частині восьмій статті 374 Кодексу, а саме:
- у разі ввезення товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10000 євро, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях, у ручній поклажі, супроводжуваному та несупроводжуваному багажі;
- у разі ввезення (пересилання) громадянами товарів, незалежно від їх митної вартості, у вантажних відправленнях.
До відома: фактурна вартість - вартість товару, що зазначається в рахунку-фактурі/інвойсі. Фактурна вартість необхідна для формування митної вартості товару при нарахуванні митних платежів при імпорті.

Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *