Спрощенці-юридичні особи Краснодонщини сплатили до бюджету понад півмільйона гривень » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

18-06-2013, 11:19

Спрощенці-юридичні особи Краснодонщини сплатили до бюджету понад півмільйона гривень

Спрощенці-юридичні особи Краснодонщини сплатили до бюджету понад півмільйона гривень Станом на 1 червня 2013 року на спрощеній системі оподаткування перебуває 93 суб’єктів господарювання – юридичних осіб.
З них всі знаходяться на четвертій групі єдиного податку за ставкою у розмірі 3% – 2 платників (2,1% від загальної кількості), у розмірі 5% – 91 платник (97,9% від загальної кількості).
За словами начальника Краснодонської ОДПІ Володимира Демидовича, порівняно з початком 2013 року кількість платників єдиного податку – юридичних осіб збільшилась на 1 суб’єкт. Крім цього, впродовж першого кварталу 2013 року ще 1 суб’єкт господарювання перейшов із загальної системи оподаткування на спрощену за ставкою податку у розмірі 5% .
Вказаними платниками за п’ять місяців цього року внесено до місцевих бюджетів 0,5 млн. грн., це на 0,3 млн. грн. або майже вдвічі більше аналогічного періоду 2012 року.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *