Понад 22 млн. грн. до бюджету – за рахунок погашення податкового боргу краснодонськими платниками » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

15-06-2013, 12:09

Понад 22 млн. грн. до бюджету – за рахунок погашення податкового боргу краснодонськими платниками

Понад 22 млн. грн. до бюджету – за рахунок погашення податкового боргу краснодонськими платниками Така сума коштів надійшла до Зведеного бюджету у січні-травні 2013 року, у тому числі до Державного – 11,8 млн. грн., що відповідно на 10,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У розрізі основних заходів стягнення податкового боргу від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету надійшло 20,6 млн. грн. Також погашено податковий борг за рахунок: звернення до суду – у розмірі 69,6 тис. грн.; стягнення платіжними вимогами з рахунків боржників– 12,1 тис. грн., розстрочення податкового боргу – 1,6 млн. грн.; від застосування адмінарештів погашено податковий борг у сумі 263 тис. грн, від реалізації заставних активів – 56,2 тис.грн, самостійно сплачено після співбесіди – 1 млн. грн.

З початку року скорочено податковий борг до Зведеного бюджету на 5,8 млн. грн. або майже на 17%. На початок червня поточного року сума боргу по Краснодону становить 40,7 млн. грн.

На отримання субвенції з бюджету для погашення заборгованості з різниці у тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення залучено 2 підприємства-боржника, що мають податковий борг до Державного бюджету у сумі 11,3 млн. грн. Укладено 2 договора про погашення податкового боргу з податку на додану вартість у сумі 9,7 млн. грн.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *