За 5 місяців цього року Краснодонські податківці зібрали до скарбниці держави понад 121 млн. гривень » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

13-06-2013, 12:50

За 5 місяців цього року Краснодонські податківці зібрали до скарбниці держави понад 121 млн. гривень

За 5 місяців  цього року Краснодонські податківці зібрали до скарбниці держави понад 121 млн. гривень Як повідомила в.о. начальника податкової Вікторія Бєлоусова, за 5 місяців 2013 року по Краснодонській ОДПІ забезпечено збір 121702,0 тис. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів. Це на 7773,6 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.
При цьому, до Державного бюджету мобілізовано 31580,5 тис. грн., з них до загального фонду Державного бюджету – 28338,7 тис. грн. або 111% індикативного показника.
Також Краснодонськими податківцями приділяється велика увага наповненню місцевих бюджетів, кошти з яких направляються на розвиток нашого міста і району та забезпечення благополуччя всіх мешканців.
Завдяки налагодженій роботі митарів до місцевого бюджету за 5 місяців 2013 року надійшло 90121,5 тис. грн. Індикативні показники виконані на 105,8 відсотки.
„Цей рік приніс підприємницькому загалу міста та району чимало змін у податковому правовому полі. У першу чергу законодавчі новини поліпшили умови ведення бізнесу в державі та зробили його більш соціально орієнтованим й відповідальним. Так, авансова сплата податку на прибуток значно спростила документообіг та дозволила планувати витрати для бізнес-активу. Як наслідок, це вже позитивно позначилось на бюджетному тренді, адже динаміка надходжень до казни постійно зростає. Власне, позитивний економічний ефект від імплементації інновацій за європейськими стандартами оподаткування і є найкращим мірилом їх результативності” – підсумовує в.о. начальника Краснодонської ОДПІ Вікторія Бєлоусова.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *