Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

9-06-2013, 18:54

Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі

Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі Особами, які навчаються у вищих навчальних закладах, є, зокрема, інтерни, які мають повну вищу освіту і освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста медичного або фармацевтичного спрямування, навчаються з метою отримання кваліфікації лікаря або провізора певної спеціальності відповідно до переліку лікарських або провізорських посад (ст. 53 Закону України від 17.01.2002 р. №2984-111 „Про вищу освіту").
Спеціалізація (інтернатура) є обов'язковою формою післядипломної підготовки випускників всіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів незалежно від підпорядкування та форми власності, після закінчення якої їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста певного фаху. Отже, інтернатура є невід'ємною ланкою безперервного процесу підготовку у вищому і фармацевтичному закладах освіти фахівців за напрямом професійного спрямування.
Таким чином, сплачені платником податку суми коштів на користь вищого медичного закладу освіти для компенсації вартості навчання в інтернатурі включаються до витрат у розрахунку податкової знижки такого платника податку за звітний рік.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *