Главная > Налоговая информирует > Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі

Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі


9-06-2013, 18:54. Разместил: Admin
Податкова знижка у разі навчання в інтернатурі Особами, які навчаються у вищих навчальних закладах, є, зокрема, інтерни, які мають повну вищу освіту і освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста медичного або фармацевтичного спрямування, навчаються з метою отримання кваліфікації лікаря або провізора певної спеціальності відповідно до переліку лікарських або провізорських посад (ст. 53 Закону України від 17.01.2002 р. №2984-111 „Про вищу освіту").
Спеціалізація (інтернатура) є обов'язковою формою післядипломної підготовки випускників всіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів незалежно від підпорядкування та форми власності, після закінчення якої їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста певного фаху. Отже, інтернатура є невід'ємною ланкою безперервного процесу підготовку у вищому і фармацевтичному закладах освіти фахівців за напрямом професійного спрямування.
Таким чином, сплачені платником податку суми коштів на користь вищого медичного закладу освіти для компенсації вартості навчання в інтернатурі включаються до витрат у розрахунку податкової знижки такого платника податку за звітний рік.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад