Главная > Налоговая информирует > Про особливості декларування особливого податку

Про особливості декларування особливого податку


3-06-2013, 15:06. Разместил: Admin
Про особливості декларування особливого податку У зв'язку з ухваленням Закону України від 06 грудня 2012 року № 5519-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України в частині подальшого вдосконалення адміністрування податків і зборів» Міністерством доходів і зборів України розроблений проект наказу «Про затвердження Декларації особливого податку операцій з відчуження цінних паперів і операцій з дериватами, Порядку заповнення і надання Декларації особливого податку і операцій з відчуження цінних паперів і операцій з дериватами”.
Пунктом 291.4 ст. 291 ПКУ встановлено, що базовим податковим періодом для складання і надання звітності по даному податку є календарний квартал.
Разом з тим, листом Міністерства доходів і зборів України від 27.04.2013р. № 2549/7/99-99-22-01-02-17 доведена нова версія додатку ЦБ до податкової декларації по податку на прибуток підприємств (банків, страховіків). Форму податкової Декларації рекомендовано подавати платникам податків, які відносяться до крупних і середніх підприємств, в паперовому вигляді, а доповнення до неї - в електронному вигляді (формат xls).

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад