Нарахування єдиного внеску на суму винагороди за цивільно-правовим договором » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

2-06-2013, 16:25

Нарахування єдиного внеску на суму винагороди за цивільно-правовим договором

Нарахування єдиного внеску на суму винагороди за цивільно-правовим договором Наразі досить часто юридичні особи укладають цивільно-правові договори з фізичними особами – нерезидентами і виплачують винагороду за виконану роботу.
Отже виникає питання, чи нараховується єдиний внесок на суми такої винагороди?
Відповідно до п. 1 ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями) платниками єдиного внеску є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та фізичні особи – підприємці, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Базою для нарахування єдиного внеску для зазначених платників є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці, та сума винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
Таким чином, при укладанні юридичною особою цивільно-правового договору з фізичною – особою – нерезидентом єдиний внесок сплачується на загальних підставах.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *