Припиняємо підприємницьку діяльність правильно » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

31-05-2013, 20:34

Припиняємо підприємницьку діяльність правильно

Припиняємо підприємницьку діяльність правильноЗняття з обліку фізичної особи-підприємця здійснюється на підставі повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності відповідно до наказу Мінфіну України від 09.12.2011 р. №1588.
Після прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності та внесення до Єдиного державного реєстру відповідного запису фізична особа-підприємець має подати до територіального органу Міндоходів за основним місцем обліку:

- заяву за формою № 8-ОПП (за бажанням);
- оригінали документів, що видаються платнику податків (свідоцтва, патенти, інші документи тощо) і підлягають поверненню до територіального органу Міндоходів, а також завірені цими органами копії зазначених документів, якщо такі видавалися та підлягають поверненню.
Якщо фізична особа здійснює незалежну професійну діяльність, то знаття її з обліку здійснюється після припинення такої незалежної діяльності у порядку, встановленому для фізичних осіб – підприємців. Для цього їй слід подати до територіального органу Міндоходів України за основним місцем обліку:
- заяву за формою № 8-ОПП;
- довідку за формою № 4-ОПП та інші документи, що видаються платнику податків і підлягають поверненню.


Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *