Подбайте про себе! Оберіть легальну заробітну плату! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

11-12-2013, 10:02

Подбайте про себе! Оберіть легальну заробітну плату!

Подбайте про себе! Оберіть легальну заробітну плату!Легальна зайнятість – це захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Кожна людина має право на працю, тобто, можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується.

На жаль, чимало громадян живуть днем теперішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним «вигодам». Слід зазначити, що від цього страждає насамперед сама особа, яка погоджується на працю без офіційного оформлення трудових відносин, а саме на «нелегальну» зайнятість.

Громадяни, які погоджуються на зарплату в «конвертах», сприяють розвитку тіньових схем ухилення від сплати роботодавцями податків та позбавляють себе соціальної захищеності - конституційного захисту сьогодні й можливості отримання гідної пенсії у майбутньому.

У разі не сплати роботодавцем податків і внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за своїх найманих робітників, періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого робітника і не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.Легальна заробітна плата – це засіб вирішення Ваших соціальних і матеріальних проблем!

Про факти порушення виплат заробітної плати в «конвертах» телефонуйте в Краснодонську ОДПІ 6-52-95.Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *