Почути один одного і знайти порозуміння » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

24-11-2013, 16:36

Почути один одного і знайти порозуміння

Почути один одного і знайти порозуміння Питання дотримання роботодавцями вимог законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам було і залишається актуальним для працівників Краснодонської ОДПІ. З метою вирішення питань щодо легалізації заробітної плати у інспекції створено робочу групу, члени яких постійно спілкуються з керівниками тих підприємств та організацій, де порушується законодавство при виплаті заробітної плати. Так, у листопаді цього року було проведено два засідання таких робочих груп на які були запрошені 8 керівників підприємств міста Краснодон та Краснодонського району та 12 фізичних осіб – підприємців, що нараховують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня та зменшили рівень сплати податків до місцевого бюджету.
Під час проведення таких заходів фахівці інспекції з’ясовують причини такого стану справ, повідомляють про середній рівень заробітної плати тієї чи іншої галузі у регіоні, нагадують про відповідальність за порушення трудового та податкового законодавства. Наслідком проведення таких засідань є підвищення рівня заробітної плати на підприємствах, а це в свою чергу призводить до збільшення надходжень податків до бюджету держави.
Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на необхідність обов'язкового оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущення виплати заробітної плати з порушенням вимог трудового та податкового законодавства.


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *