Міндоходів провело Всеукраїнську акцію „Права та обов’язки” » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

21-11-2013, 16:12

Міндоходів провело Всеукраїнську акцію „Права та обов’язки”

Міндоходів провело Всеукраїнську акцію „Права та обов’язки” 7 листопада Міністерство доходів і зборів України провело Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки». Метою заходу є підвищення рівня обізнаності громадян щодо їхніх прав, гарантованих законодавством.
Всі платники, які завітали у цей день до Центрів обслуговування платників в усіх регіонах України, отримали брошуру „Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів”, розроблену фахівцями Міністерства.
Брошура містить декілька розділів, в яких розміщено основні витяги із законодавства. Платники можуть прочитати як про свої права і обов’язки, так і посадових осіб контролюючих органів.
За словами фахівців Міністерства, завдяки такій тематичній брошурі платники зможуть відстоювати свої права при спілкуванні з працівниками органів доходів та зборів, особливо у випадках можливих корупційних проявів. Зокрема, у брошурі зазначено телефон антикорупційного сервісу Міндоходів „Пульс”, за яким платники можуть поскаржитися на протиправні дії працівників відомства.
Загалом з початку року фахівцями Міндоходів підготовлено та розповсюджено серед платників податків 2,2 тис. брошур з роз’ясненнями основних законодавчих норм щодо справляння податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.


Прес-служба Міндоходів
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *