20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

17-11-2013, 21:14

20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень

20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень Краснодонська ОДПІ нагадує, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходів приймає та обробляє звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.
З метою створення комфортних умов для платників податків звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді. При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно щовівторка в виїзному пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів за попереднім записом по тел.6052095 або у шостому віконці Центра обслуговування платників податків Краснодонської ОДПІ.
Наголошуємо, що платники податків, у яких наявні посилені сертифікати відкритих ключів, видані акредитованим Центром сертифікації електронних ключів Міндоходів, які подають податкову звітність до органів Міндоходів в електронному вигляді, тепер також можуть надсилати і звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів в електронному вигляді.
Нагадуємо, що звіт за жовтень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 20 листопада 2013 року включно.


Краснодонська ОДПІ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *