Главная > Налоговая информирует > 20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень

20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень


17-11-2013, 21:14. Разместил: Admin
20 листопада - останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за жовтень Краснодонська ОДПІ нагадує, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходів приймає та обробляє звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.
З метою створення комфортних умов для платників податків звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді. При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно щовівторка в виїзному пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів за попереднім записом по тел.6052095 або у шостому віконці Центра обслуговування платників податків Краснодонської ОДПІ.
Наголошуємо, що платники податків, у яких наявні посилені сертифікати відкритих ключів, видані акредитованим Центром сертифікації електронних ключів Міндоходів, які подають податкову звітність до органів Міндоходів в електронному вигляді, тепер також можуть надсилати і звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів в електронному вигляді.
Нагадуємо, що звіт за жовтень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 20 листопада 2013 року включно.


Краснодонська ОДПІВернуться назад