Сервісний принцип роботи – основа адміністрування єдиного соціального внеску. » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

14-11-2013, 18:43

Сервісний принцип роботи – основа адміністрування єдиного соціального внеску.

Сервісний принцип роботи – основа адміністрування єдиного соціального внеску. Зміна адміністратора єдиного соціального внеску не принесла жодних незручностей платникам – за перший місяць адміністрування ЄСВ Краснодонською ОДПІ прийнято 1,8 тис. звітів, а надходження внеску за жовтень склали 15,9 млн. грн.
Фахівці Міндоходів добре підготувались до прийняття звітності зі сплати єдиного соціального внеску, як в паперовому так і в електронному вигляді.
У центрі обслуговування платників податків було подовжено робочий день, надавалися консультації та необхідна допомога. Дотримувалися чіткого регламенту взаємодії підрозділів при отриманні та комп’ютерній обробці звітності.
Всі кошти, які надійшли на рахунки Міндоходів, відкриті у головному управлінні Держказначейства, були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.
Суми нарахованого єдиного внеску за вересень нинішнього року підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, оскільки, з 1 жовтня 2013 року процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розпочало Міністерство доходів і зборів України.

Рахунки розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

Органи Міндоходів надають консультації платникам єдиного внеску - через call-центр Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів, 0-800-501-007 та у ЦОПП.


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *