Зіпсувалась картка платника податків – не турбуйтесь, органи Міндоходів видадуть дублікат » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

14-11-2013, 18:38

Зіпсувалась картка платника податків – не турбуйтесь, органи Міндоходів видадуть дублікат

Зіпсувалась картка платника податків – не турбуйтесь, органи Міндоходів видадуть дублікат Мова йде про невеличку довідку з ідентифікаційним номером.
У разі втрати (зіпсування) документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб, фізична особа може звернутися до органу доходів і зборів за місцем проживання (у разі зміни місця проживання – за новим місцем проживання ) або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування і отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі повторно, протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи до органу доходів і зборів.
Фізичні особи – громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого органу доходів і зборів. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до десяти робочих днів.
Звертаємо увагу на те, що за бажанням особи документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, може бути виданий законному представнику чи уповноваженій особі за наявності документа, що посвідчує особу такого представника, та документа, що посвідчує особу довірителя, або його ксерокопії (з чітким зображенням), а також довіреності, засвідченої у нотаріальному порядку, на видачу такого документа.
При цьому на картці платника податків, яка видається замість втраченої (зіпсованої, пошкодженої тощо), слово «Дублікат» не друкується.
Представники Центру обслуговування платників Краснодонської ОДПІ роблять все можливе щоб видача такої картки відбувалась якомога швидше. У тому випадку, якщо дані, які були необхідні для першої реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб, заповнювались безпосередньо в податковій інспекції (в такому разі відсутня потреба звірки даних з центральною базою даних), то видача дублікату картки платника податків може займати лише 2-3 хвилини.


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *