Журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» - одне із джерел ринкових цін для цілей трансфертного ціноутворення » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

4-11-2013, 18:36

Журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» - одне із джерел ринкових цін для цілей трансфертного ціноутворення

Журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» - одне із джерел ринкових цін для цілей трансфертного ціноутворення Урядом визначено перелік джерел офіційної інформації для розрахунку ринкового діапазону цін, а також перелік спеціалізованих комерційних видань для цілей трансфертного ціноутворення.
Використання інформації про ціни з єдиних джерел дозволить уникнути спорів щодо відомостей про ринкові ціни, в тому числі по групах товарів, що не котируються на біржах.
Зокрема, Міндоходів і платники під час здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням матимуть змогу скористатися інформацією про ринкові ціни з таких джерел як щомісячний інформаційний бюлетень «Огляд цін українського та світового товарних ринків» (видає ДП «Держзовнішінформ»), інформаційно-аналітичний продукт «Товарний монітор. Україна» і «Вісник Міністерства доходів і зборів України». В якості допоміжних джерел інформації про ринкові ціни визначені веб-сайти Мінрегіону та Мінагрополітики.


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *