До уваги платників податків: вересневі нововведення! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

9-09-2013, 19:52

До уваги платників податків: вересневі нововведення!

До уваги платників податків: вересневі нововведення! З 1 вересня набули чинності такі нормативні акти:

Закон України від 04.07.2013р. №422-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та удосконалення деяких податкових норм”, яким запроваджено сплату податку за утилізацію транспортних засобів, платниками якого є особи, які ввозять на митну територію України транспортні засоби та/або кузови до них в митному режимі імпорту; здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України або придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку при їх імпорті та продажі вітчизняних транспортних засобів.

Закон України від 4 липня 2013р. №408-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення”, яким вводиться таке поняття як трансферне ціноутворення, що означає систему визначення звичайної ціни товарів та/або результатів робіт (послуг) в операціях, що визнаються контрольованими. Згідно з цим Законом Міністерство доходів і зборів України контролюватиме операції, які здійснюються між платниками податків та пов’язаними особами (як резидентами так і нерезидентами) в обсягах, які складають 50 млн. грн. на рік або перевищують цій розмір.

Постанова НБУ від 06.06.2013р. №210 „Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою”, якою встановлено обмеження у розмірі не більше 150 тис. гривень. щодо готівкових розрахунків протягом одного дня для юридичних та фізичних осіб.

Постанова КМУ від 03.07.2013р. №474 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. N 1251 і від 13 березня 2013 р. N 188», якою запроваджуються нові марки акцизного збору на алкогольні напої та тютюнові вироби.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *