Майже 9 млн. грн. екологічного податку зібрано на Краснодонщині » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

6-10-2013, 16:42

Майже 9 млн. грн. екологічного податку зібрано на Краснодонщині

Майже 9 млн. грн. екологічного податку зібрано на Краснодонщині Це майже на 1,3 млн. грн., або на 14,4 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. 4,8 млн. грн. зараховано до державного бюджету, а решту - 4,2 млн. грн. - отримали місцеві скарбниці. У цьому році згідно з вимогами чинного законодавства змінились пропорції зарахування коштів до бюджетів, а саме: до державного бюджету надходить 53 відсотки загальної суми податку, а до місцевого – 47 відсотків.

Загалом на Краснодонщині екологічний податок, з надходжень від якого фінансуються заходи по захисту навколишнього середовища, сплачують майже 300 суб’єктів господарювання.. Сплачувати екологічний податок зобов’язані як юридичні, так і фізичні особи – підприємці, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення; скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти; розміщують відходи на власних територіях суб’єктів господарювання.

Зауважимо, що від сплати екоподатку не звільняються суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі, фіксованому сільськогосподарському податку, бюджетні установи, громадські та інші підприємства та організації.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *