Покупки в «дьюті фрі» перестануть бути анонімними » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

30-09-2013, 19:51

Покупки в «дьюті фрі» перестануть бути анонімними

Покупки в «дьюті фрі» перестануть бути анонімними Купити товари у «дьюті фрі» відтепер можна буде лише за наявності посадкового талона на літак чи поїзд. Для того, щоб правила торгівлі в магазинах «дьюті фрі» відповідали вимогам Митного Кодексу, Міністерством доходів і зборів України було розроблено проект постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Правил продажу товарів безмитної торгівлі».
Так, проектом передбачено обов’язкове внесення до касового або товарного чеку відомостей про особу покупця, а також , при необхідності, подання пасажирами додаткових документів при купівлі товарів: посадкового талона для повітряного транспорту, проїзного чи посадочного талона при переміщені залізницями.
У такий спосіб запропоновані зміни дозволять однозначно ідентифікувати особу покупця, який здійснив покупку в такому магазині та проконтролювати факт вивозу придбаного товару з території України. З іншого боку, це забезпечить контроль за дотриманням магазинами безмитної торгівлі правил продажу.

За даними аналітиків Міндоходів, останнім часом все частіше товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі, так званих «дьюті фрі», залишаються на території України з подальшим споживанням або реалізацією, що є порушенням митного законодавства нашої країни та завдає шкоди державному бюджету.

Обов’язкове внесення до касового або товарного чеку відомостей про особу покупця у магазинах «дьюті фрі» є звичайною практикою, яка діє в переважній більшості країн світу та Європи.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *