Умови переміщення підакцизних товарів через державний кордон України спрощені » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

16-08-2013, 18:00

Умови переміщення підакцизних товарів через державний кордон України спрощені

Умови переміщення підакцизних товарів через державний кордон України спрощені Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України „Про визначення пунктів пропуску через державний кордон України, через які здійснюється переміщення підакцизних товарів, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України” від 29.05.2013 № 390.
Постанова була розроблена Міністерством доходів і зборів України з урахуванням вимог Президента України щодо лібералізації та спрощення умов ведення бізнесу в Україні.
Цим документом спрощено умови переміщення та знято багато обмежень на переміщення підакцизних товарів через державний кордон України.
Постанова скасовує понад 50 актів, що були прийняті протягом останніх 15 років, оскільки вони не сприяли розвитку України як транзитної держави.
Положення постанови дозволяють переміщувати товари, крім спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, товарів військового призначення, наркотичних засобів, призначених для лікування та виробництва, практично через усі пункти пропуску через державний кордон України.
Цим же рішенням розширено перелік пунктів пропуску, через які можна переміщувати спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби.
Відтепер перевізники товарів на свій розсуд самостійно обиратимуть пункт пропуску на державному кордоні, через який йому вигідно переміщувати товари.
Відкриті для переміщення будь-яких товарів також морські та авіаційні пункти пропуску, що надало змогу бізнесу вибирати яким видом транспорту йому скористатися для переміщення товарів через державний кордон.Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *