Митна декларація пасажира на території країн СНД матиме єдиний стандарт » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

12-07-2013, 15:56

Митна декларація пасажира на території країн СНД матиме єдиний стандарт

Митна декларація пасажира на території країн СНД матиме єдиний стандарт Для громадян країн СНД готують спрощення документації, необхідної для перетину кордону. Планується, що митна декларація пасажира на території СНД матиме єдиний стандарт, що полегшить формальності для громадян, які подорожують між країнами Співдружності.
Формат відповідної декларації та правила її заповнення були погоджені в ході 57–го засідання Ради керівників митних служб країн СНД в Херсоні.
Окрім цього, під час засідання обговорювалися питання підвищення якості митного контролю в межах СНД. Так, країни–учасники Співдружності готуються підписати протокол про обмін інформацією між митними службами, а також координуватимуть зусилля в боротьбі з несанкціонованим реекспортом товарів.
Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко у наголошує, що Рада керівників митних служб вже майже 20 років є ефективним механізмом налагодження співпраці та координації взаємодії митних служб держав – учасниць СНД в галузі митної політики. Відтак, висловлює переконання, що спільними діями, спрямованими на вдосконалення митних процедур та сплати митних платежів та митного контролю шляхом аналізу, роботи з базами даних, оперативного обміну інформацією, дозволять в подальшому забезпечувати баланс між тим, щоб митний контроль був необтяжливим для бізнесу та громадян, проте ефективним як інструмент захисту національних інтересів у сфері міжнародної торгівлі.
По завершенню засідання було підписано низку двосторонніх документів про розвиток співробітництва між Міністерством доходів і зборів України та митними службами Російської Федерації та Білорусії.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *