Зміни у сплаті податку на нерухоме майно » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

10-09-2013, 10:17

Зміни у сплаті податку на нерухоме майно

Зміни у сплаті податку на нерухоме майно Нові правила сплати та пільги з цього податку встановив Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості» від 4 серпня 2013 року.
Через те, що зміни до закону вже давно обговорювались в засобах масової інформації, а граничний термін сплати податку – 60 днів після отримання повідомлення-рішення (він закінчувався 1 вересня), - значної проплати громадянами податку не було.
В Краснодонській ОДПІ наголошують, що громадяни, котрі вже сплатили податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, можуть зарахувати свої кошти для сплати цього податкового зобов’язання в наступному році або повернути їх, звернувшись із заявою до територіального органу доходів і зборів за місцем реєстрації. Після розгляду заяви, через двадцять днів з моменту її написання, кошти будуть перераховані на рахунок громадянина.
Платники можуть звірити наявну в податковій інформацію про житлову площу об’єктів нерухомості до кінця 2013 року. Для цього їм необхідно звернутися в Центр обслуговування платників податків при податковій інспекції з оригіналами документів про право власності.Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *