Щодо пільгових операцій з ПДВ » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

25-07-2013, 10:45

Щодо пільгових операцій з ПДВ

Щодо пільгових операцій з ПДВ Операції з постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру), учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників вітчизняного виробництва, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови, доставки таких періодичних видань друкованих засобів масової інформації на митній території України звільняються від оподаткування ПДВ (пп.197.1.25 п.197.1 ст.197 р.V Податкового кодексу України).
Тобто, операції з постачання періодичних видань друкованих засобів масової інформації та книжок (крім видань еротичного характеру) учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників звільняються від оподаткування ПДВ, якщо ці товари вітчизняного виробництва.
Операції з постачання продукції ввезеної на митну територію України, а саме: періодичних видань друкованих засобів масової інформації, книжок, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.
Постачання видань еротичного характеру (як ввезених на митну територію України, так і виготовлених в Україні) також підлягає оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.
Звільнення від оподаткування ПДВ передбачене на операції з постачання на митній території України словників українсько-іноземної або іноземно-української мови (як ввезених на митну територію України, так і виготовлених в Україні).


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *