Єдиний реєстр податкових накладних - не для всіх податкових накладних ! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

3-07-2013, 14:52

Єдиний реєстр податкових накладних - не для всіх податкових накладних !

Єдиний реєстр податкових накладних - не для всіх податкових накладних ! У Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають реєстрації тільки ті податкові накладні, які надаються покупцю та відповідають вимогам, визначеним п.11 підр.2 р.XX Податкового кодексу України (сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 10 тисяч гривень та податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

Отже, податкові накладні, які залишаються у продавця товарів/послуг, незалежно від суми ПДВ, зазначеної в такій податковій накладній, не підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, платником ПДВ у верхній лівій частині поля «Залишається у продавця» оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка «Х» та зазначається відповідний тип причини.

Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *