Чи сплачують юридичні особи, які користуються пільгою зі сплати земельного податку, податок за здані в оренду ділянки? » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

22-06-2013, 10:09

Чи сплачують юридичні особи, які користуються пільгою зі сплати земельного податку, податок за здані в оренду ділянки?

Чи сплачують юридичні особи, які користуються пільгою зі сплати земельного податку, податок за здані в оренду ділянки? Відповідно до пункту 284.3 статті 284 Податкового кодексу України, якщо платники податку – юридичні особи, які користуються пільгами щодо сплати земельного податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

Разом з цим, згідно пункту 287.7 статті 287 Податкового кодексу України, у разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, у тому числі зазначеними у пунктах 276.1, 276.4 статті 276 Податкового кодексу України, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).


Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Саня42

22 июня 2013 12:36

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Это интересно. Странно и почему в нашей районке подобных статей не печатают. Интересно бы было думаю бабкам, что паи в аренду сдают, почитать

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *