Главная > Налоговая информирует > Припиняємо підприємницьку діяльність правильно

Припиняємо підприємницьку діяльність правильно


31-05-2013, 20:34. Разместил: Admin
Припиняємо підприємницьку діяльність правильноЗняття з обліку фізичної особи-підприємця здійснюється на підставі повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності відповідно до наказу Мінфіну України від 09.12.2011 р. №1588.
Після прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності та внесення до Єдиного державного реєстру відповідного запису фізична особа-підприємець має подати до територіального органу Міндоходів за основним місцем обліку:

- заяву за формою № 8-ОПП (за бажанням);
- оригінали документів, що видаються платнику податків (свідоцтва, патенти, інші документи тощо) і підлягають поверненню до територіального органу Міндоходів, а також завірені цими органами копії зазначених документів, якщо такі видавалися та підлягають поверненню.
Якщо фізична особа здійснює незалежну професійну діяльність, то знаття її з обліку здійснюється після припинення такої незалежної діяльності у порядку, встановленому для фізичних осіб – підприємців. Для цього їй слід подати до територіального органу Міндоходів України за основним місцем обліку:
- заяву за формою № 8-ОПП;
- довідку за формою № 4-ОПП та інші документи, що видаються платнику податків і підлягають поверненню.


Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад