На Краснодонщині „осучаснено” 100 відсотків РРО. » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

19-12-2013, 11:32

На Краснодонщині „осучаснено” 100 відсотків РРО.

На Краснодонщині „осучаснено” 100 відсотків РРО.На 1 грудня поточного року всі 413 реєстратори розрахункових операцій регіону приєднано до системи обліку даних РРО Міндоходів України, Про це інформує Краснодонської ОДПІ ГУ Міндоходів.
Така сучасна електронна форма обліку та звітування, насамперед, дозволяє суб’єктам господарювання мінімізувати витрати часу та коштів на паперову тяганину. Адже дає змогу здійснювати передачу електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до підрозділів Міндоходів дротовими та бездротовими каналами зв’язку, обмеживши особисте спілкування з контролюючими органами.
Загалом на Краснодонщині обліковується 314 суб’єктів господарювання, котрі у своїй бізнесовій діяльності використовують 413 реєстраторів розрахункових операцій. Відтак, незважаючи на те, що адаптаційний період, відведений на впровадження дистанційного моніторингу касових операцій закінчується 1 січня 2014 р., Краснодонська ОДПІ дякує власникам РРО, які не відклали процес осучаснення на останні дні, а закінчили його на місяць раніше, тобто до 1 грудня.

Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *