На Краснодонщині „осучаснено” понад 85 відсотків РРО » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

10-09-2013, 13:39

На Краснодонщині „осучаснено” понад 85 відсотків РРО

На Краснодонщині „осучаснено” понад 85 відсотків РРО На початок вересня поточного року 5250 реєстратори розрахункових операцій регіону приєднано до системи обліку даних РРО Міндоходів України, Про це інформує заступник начальника Краснодонської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Людмила Чумакова.
Така сучасна електронна форма обліку та звітування, насамперед, дозволяє суб’єктам господарювання мінімізувати витрати часу та коштів на паперову тяганину. Адже дає змогу здійснювати передачу електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до підрозділів Міндоходів дротовими та бездротовими каналами зв’язку, обмеживши особисте спілкування з контролюючими органами.
Серед іншого Людмила Чумакова зазначає, що наразі найбільш активними у переході до електронного документообігу є суб’єкти господарської діяльності, що перебувають на спрощеній системі оподаткування.
Загалом на Краснодонщині обліковується 314 суб’єктів господарювання, котрі у своїй бізнесовій діяльності використовують 413 реєстраторів розрахункових операцій. Відтак, незважаючи на те, що адаптаційний період, відведений на впровадження дистанційного моніторингу касових операцій подовжено до 1 січня 2014 р., Людмила Чумакова радить краснодонським власникам РРО не відкладати процес осучаснення на останні дні.
Ми ж нагадаємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 02.08.13 № 317 затверджено новий Державний реєстр РРО з переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *