Хворим державний кордон перетинати не можна. Тільки опудолом чи тушкою. » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

16-12-2013, 17:13

Хворим державний кордон перетинати не можна. Тільки опудолом чи тушкою.

Хворим державний кордон перетинати не можна. Тільки опудолом чи тушкою.Фахівці митниці Міндоходів час від часу виявляють факти ввезення лікарських засобів в обсягах, що перевищують встановлені для громадян норми.

Дехто, вирушаючи у далеку подорож, запасається необхідними медикаментами у власних цілях, а дехто, навпаки, переслідує зовсім іншу мету.
Нагадуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012р. № 458 встановлені норми ввезення на митну територію України лікарських засобів, що переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадян.
Отже, на митну територію України громадяни можуть ввозити лікарські засоби:
- у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);
- у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я.

Громадяни (батьки або особи, які їх замінюють, та/або уповноважена ними особа, інші члени сім’ї та родичі) можуть ввозити на митну територію України продукти спеціального дитячого харчування, які не виробляються (не реалізуються в Україні) для дітей, хворих на фенілкетонурію або інше захворювання, що потребує спеціального харчування, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина, в таких обсягах:
- у кількості, що не перевищує п’яти упаковок (банок) кожного найменування на одну особу;
- у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на продукт (продукти) спеціального дитячого харчування, виданому на ім’я дитини та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, за умови пред’явлення документів, що засвідчують родинні зв’язки з хворою дитиною, або іншого документа, який підтверджує повноваження особи на такі дії.

Отже, аби уникнути будь-яких непорозумінь у дорозі, радимо поцікавитись встановленими нормами ввезення на митну територію України лікарських засобів. Відмінного Вам здоров`я та гарного відпочинку!


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *