Які послуги надає Краснодонський центр обслуговування платників? » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

9-12-2013, 15:25

Які послуги надає Краснодонський центр обслуговування платників?

Які послуги надає Краснодонський  центр обслуговування платників?З метою забезпечення виконання Закону України від 06 вересня 2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та організації надання послуг клієнтам відповідно до світових стандартів якості обслуговування, на базі податкових інспекцій та відділень територіальних органів Міндоходів створені центри обслуговування платників.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.09.13 № 519 затверджено Концепцію та документи для забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів ЦОП.

Відповідно до Наказу № 519 комплекс послуг, що надаються органами Міндоходів через ЦОП, включає:

надання адміністративних послуг;

надання консультаційних послуг;

надання інформаційних послуг;

приймання звітності;

приймання вхідної кореспонденції;

видачу ключів електронного цифрового підпису.

Адміністративні послуги надаються відповідно до норм Закону України від 06 вересня 2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та наказу Міндоходів від 14.06.13 № 161 «Про затвердження Інформаційних карток адміністративних послуг», яким затверджено Тимчасовий перелік безоплатних адміністративних послуг, що надаються Міністерством доходів і зборів України та його територіальними органами, а також Інформаційні картки таких послуг.

Надання адміністративних послуг платникам у ЦОП здійснюється у залі надання адміністративних послуг спеціалістами державної податкової інспекції, відповідно до їх компетенції.

Інформаційні послуги, які надаються у ЦОП, стосуються, зокрема:

допомоги платникам у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, надання платникам інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді;

розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків, тощо.

Консультаційні послуги у ЦОП надаються платникам спеціалістами ДПІ, відповідно до їх компетенції, у залі обслуговування платників та стосуються практичного використання конкретних норм законів або нормативно-правових актів з питань адміністрування податків чи зборів (обов’язкових платежів).

Приймання звітності та реєстрація вхідної кореспонденції у ЦОП здійснюється спеціалістами підрозділів ДПІ (відділення), відповідно до їх компетенції, у залі прийому звітності та реєстрації вхідної кореспонденції.

При прийманні звітності працівники ЦОП керуються вимогами Податкового кодексу України, наказу ДПС України від 14.06.12 № 516 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України», наказу ДПС України від 10.04.08 № 233 «Про подання електронної податкової звітності», наказу ДПА України від 03.05.06 № 242 «Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків» (із змінами).

При прийманні та реєстрації вхідної кореспонденції працівники ЦОП керуються Інструкцією з діловодства, затвердженою постановою Кабінетом Міністрів України від 30 листопада 2011 № 1242. При прийманні заяв на отримання адміністративних послуг - Інструкцією з діловодства та Технологічними картками адміністративних послуг, затверджених наказом Міндоходів від 18.09.13 № 492.

З метою забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів, у ЦОП здійснюється реєстрація користувачів центру сертифікації ключів для отримання послуг електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників Краснодонськой ОДПІ знаходиться за адресою: м. Краснодон, вул. Первоконна, 1а.


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *