Скільки «золота» можна перевезти через митний кордон? » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

29-10-2013, 15:19

Скільки «золота» можна перевезти через митний кордон?

Скільки «золота» можна перевезти через митний кордон? Відповідно до положень Постанови Правління Національного банку України від 27.05.2008 р. № 148 банківські метали — це золото, срібло, платина, метали пла­тинової групи, доведені (афіновані) до найвищих проб відповідно до світових стандартів у зливках та порошках, що мають сертифі­кат якості, а також монети, вироблені з дорогоцінних металів з пробами для вітчизняних монет не нижче ніж: для золота — 995, для срібла — 999, для платини і паладію — 999,5, і для іноземних монет з дорогоцінних металів з пробами не нижче ніж: для золота — 900, для срібла — 925, для платини та паладію — 999.
Фізична особа незалежно від віку має право вивозити за межі України і ввозити в Україну банківські метали вагою, що не перевищує 500 г, у вигляді зливків і монет на умовах письмо­вого декларування органу доходів і зборів у повному обсязі.
Також фізична особа має право вивозити за межі України банківські метали вагою, що перевищує 500 г, у вигляді зливків і монет на підставі індивідуальної ліцензії на вивезення за межі України банківських металів та за умови письмового декларування органу доходів і зборів. Індивідуальну ліцензію видає територіальне управління Нац­банку України за місцем проживання фізичної особи.
Банківські метали вагою, що перевищує 500 г, мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.
Варто зазначити, що митна декларація є підставою для вивезення (ввезення) зазначених у ній банківських металів і здійснення операцій за дорученням резидента або нерезидента протягом одного року з часу її оформлення.
Можливість пересилання банківських металів у міжнародних поштових та міжнародних експрес-відправленнях Постановою Правління НБУ від 27.05.2008 р. № 148 не передбачено.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *