Краснодонська ОДПІ нагадує про застосування пільгової ставки ЄСВ для інвалідів » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

19-10-2013, 18:52

Краснодонська ОДПІ нагадує про застосування пільгової ставки ЄСВ для інвалідів

Краснодонська ОДПІ  нагадує про застосування пільгової ставки ЄСВ для інвалідів Для підприємств, установ і організацій, де працевлаштовані інваліди, ЄСВ встановлюється у розмірі 8,41% суми нарахованої заробітної плати по видах виплат, які включають основну і додаткову заробітну плату, інші заохочувальні і компенсаційні виплати, зокрема в натуральній формі, визначені Законом України «Про оплату праці» для працюючих інвалідів.
При цьому підтвердженням встановлення працівнику інвалідності є завірена копія довідки з акту огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності. Нарахування працедавцем ЄСВ у розмірі 8,41% на суми заробітної плати проводиться з моменту встановлення групи інвалідності, але не раніше отримання завіреної копії вищезгаданої довідки.
Нараховані суми відпускних, посібників з тимчасової непрацездатності відносяться до того місяця, за який вони нараховані.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *