Не залишайте сплату податків на останній день! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

30-09-2013, 19:28

Не залишайте сплату податків на останній день!

Не залишайте сплату податків на останній день! Краснодонська ОДПІ нагадує, що платник податків та/або податковий агент зобов’язаний самостійно сплатити суму визначеного ним податкового зобов’язання протягом відповідного терміну, встановленого Податковим кодексом України.

Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження (п.8.1 ст.8 Закону України від 05.04.2001 №2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні").

У разі надходження розрахункового документа клієнта до обслуговуючого банку після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в цьому розрахунковому документі, не пізніше наступного робочого дня.

Відображення надходжень коштів в рахунок сплати податкових зобов’язань платників податків проводиться в інформаційній системі органів Міндоходів датою зарахування зазначених коштів на бюджетні рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби.

Отже, у разі подання платником податків платіжного документа на перерахування суми податкового зобов’язання у останній день терміну сплати після закінчення операційного часу роботи банку, перерахування коштів до бюджету відбудеться на наступний робочий день. Таким чином, узгоджена сума податкового зобов’язання буде сплачена до бюджету з порушенням встановленого граничного терміну сплати податкових зобов’язань.

Краснодонська ОДПІ звертає увагу, що за несвоєчасну сплату узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу:

- у розмірі 10 відсотків від суми боргу - при затримці до 30 календарних днів;
- у розмірі 20 відсотків від суми боргу - при затримці більше 30 календарних днів (стаття 126 ПКУ).


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *