До уваги громадян, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

26-08-2013, 14:44

До уваги громадян, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання

До уваги громадян, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання Краснодонська ОДПІ звертає увагу, що відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 №1401. Порядок застосування цього пункту визначено Постановою кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1243.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *