Припинення платника податку: хто у такому випадку підписує звітність » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

31-08-2013, 16:19

Припинення платника податку: хто у такому випадку підписує звітність

Припинення платника податку: хто у такому випадку підписує звітність Починаючи з моменту відкриття ліквідаційної процедури всі права керівника юридичної особи переходять до голови ліквідаційної комісії (ліквідатора). Такий платник податків (в особі ліквідатора) повинен подавати та підписувати податкову звітність до територіального органу Міндоходів України за місцем реєстрації та/або за неосновним місцем обліку до дня внесення запису про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру.
Щодо фізичної особи-підприємця, то з часу відкриття процедури її припинення (за власним бажанням) податкова звітність подається за підписом самої особи. У разі ж визнання її банкрутом – звітність подається за підписом управителя нерухомого або цінного рухомого майна, призначеного для цієї мети господарським судом (ліквідатором), до дня внесення запису про припинення фізичної особи-підприємця до Єдиного державного реєстру.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *