Частково компенсувати витрати краснодонців за 2012 рік може податкова знижка » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

18-08-2013, 16:56

Частково компенсувати витрати краснодонців за 2012 рік може податкова знижка

Частково компенсувати витрати краснодонців за 2012 рік може податкова знижкаСкористатися правом на знижку жителі міста та району можуть до 31 грудня.
Користування іпотечним кредитом, пожертви або благодійні внески неприбутковим організаціям, плата за навчання, оплата лікування закладам охорони здоров’я, сплата страхових платежів - всі ці та інші витрати визначені ст. 166 Податкового кодексу України можуть бути включені до податкової знижки.
Для цього необхідно подати річну податкову декларацію за минулий рік до Краснодонської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області за місцем реєстрації.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені платіжними та розрахунковими документами. В них обов'язково повинна бути відображена вартість таких товарів, робіт чи послуг і строк їх продажу, виконання чи надання. Для спрощення та прискорення процедури перевірки фахівцями Міндоходів правильності нарахування платником податку сум до повернення з бюджету, доцільно додавати копії підтвердних документів до декларації.
Краснодонська ОДПІ нагадує, що розрахунок суми податкової знижки проводиться з нарахованої за 2012 рік суми зарплати, зменшеної на суму сплаченого з неї єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на суму застосованої податкової соціальної пільги, за її наявності.
Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації. Для своєчасного повернення з бюджету сум податку на доходи фізичних осіб внаслідок застосування платниками податку права на податкову знижку, рекомендуємо платникам податку додавати до декларації заяву щодо способу повернення їм податку: зарахування на р/р в банку або поштовий переказ.
Право платника податків на податкову знижку та умови її отримання визначені статтею 166 Податкового Кодексу України.


Інформаційно-комунікацій сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *