Держава та суспільство проти корупції » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

12-07-2013, 16:09

Держава та суспільство проти корупції

Держава та суспільство проти корупції Однією з найважливіших оцінок діяльності тих чи інших органів влади є думка пересічних громадян. Саме їх особисте ставлення до процесів, що відбуваються у державі, є найбільш впливовим чинником на ці процеси. Тому є важливим для загального результату рівень взаємодії держави та суспільства. І якщо ці загальні зусилля будуть направлені на протидію корупції, цієї ракової пухлини на тілі держави не бути.
Як результат, плідна взаємодія з громадянами у поточному році допомогла викрити 72 службових проступки, скоєних працівниками територіальних органів Міндоходів, 3 адміністративних корупційних правопорушення та відкрити 7 кримінальних проваджень. У зв’язку з чим до 63 працівників територіальних органів Міндоходів застосовано заходи дисциплінарно-профілактичного впливу, 3 притягнуто до адміністративної відповідальності, судом винесено 2 обвинувальних вирокт за скоєння службових злочинів.
Одним з важливих важелів впливу на корупційні чинники в системі органів Міндоходів є всебічна підтримка процесів протидії проявам корупції з боку суспільства. Існуючий в системі єдиний телефонний номер (044) 284-00-07 (“Пульс”) дає можливість кожному громадянину повідомити інформацію про неправомірні дії працівників органів Міндоходів, а також отримати консультації з питань, що стосується сфери діяльності Міндоходів.

Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *