За невчасну сплату податку на прибуток – 76 тисяч гривень штрафа! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

7-07-2013, 16:31

За невчасну сплату податку на прибуток – 76 тисяч гривень штрафа!

За невчасну сплату податку на прибуток – 76 тисяч гривень штрафа! З початку року за несвоєчасну сплату податку на прибуток ревізори Краснодонської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області застосували 76,2 тис. гривень штрафу до 11 підприємств, з яких вже сплачено майже 20 тис. гривень. В середньому кожне з цих підприємств має сплатити по 7 тис. гривень, що є додатковим податковим навантаженням.
Керівникам підприємств і підприємцям слід пам’ятати, про необхідність сплачувати протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації. Якщо граничний термін сплати є вихідним днем, то він не переноситься на наступний день. За несвоєчасну сплату податків застосовується штраф від 10 до 20%, в залежності від кількості днів затримки, та нараховується пеня.

У цьому місяці останній день сплати податків, нарахованих за червень 2013 року — вівторок, 30 липня. Не зволікайте і вчасно сплатіть податки до бюджету!

Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *