Поворотна фінансова допомога у формі 1 ДФ! » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

26-11-2013, 15:52

Поворотна фінансова допомога у формі 1 ДФ!

Поворотна фінансова допомога у формі 1 ДФ! Відповідно до підпункту 14.1.257 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України поворотна фінансова допомога - сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов'язковою до повернення.
Не дивлячись на те, що сума поворотної фінансової допомоги не включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, відповідно до підпункту 165.1.31 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу, її необхідно відображати у формі № 1ДФ.
Згідно із довідником ознак доходів сума поворотної фінансової допомоги відображається в податковому розрахунку за формою 1ДФ під ознакою доходу «153». Нараховану суму поворотної допомоги зазначають в графі 3, а виплачену в графі 3а, а в графі 4 та 4а проставляються «0».
Варто зауважити, що у випадку якщо сума поворотної фінансової допомоги не повернута в зазначений у договорі термін, то вона включається в загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку та оподатковується за ставками визначеними пунктом 167.1 статті 167 Податкового кодексу (тобто 15%, 17%).
Необхідно також зазначити, що пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу передбачена відповідальність за неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, і суми утриманого з них податку, яка тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень (за повторне протягом року порушення 1020 гривень).


Краснодонська ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *